3 Tips om onze fotowedstrijd te winnen

24-09-2020 380 keer bekeken

Met de artcadiakameleon uit de lesdoos kunnen jullie een te gekke prijs winnen: een Canon miniprinter. Zet hem in elkaar, maak een originele foto op een gekke plek en plaats hem op Instagram. Wij hebben drie tips op een rijtje gezet waarmee jullie je kansen kunnen vergroten!

Tip #1: Zet de artcadiakameleon op een opvallende plek

Hoe gekker en origineler, hoe beter! Jullie kunnen inspiratie opdoen van de foto’s van vorig jaar. Op de Eiffeltoren, in de maan, als visje die bijna opgeslokt wordt… Een onverwachte, adembenemende of grappige locatie zorgt ervoor dat jullie foto opvalt tussen al die andere!

Tip #2: Let op het licht en de focus van je foto

Eerder deelden wij al vijf tips om de mooiste filmpjes te maken. Veel van die tips werken ook bij fotografie. Dus check of er voldoende (en niet teveel!) licht is en zorg ervoor dat jullie foto scherp is. Een wazige of overbelichte foto zou zonde zijn van jullie originele idee!

Tip #3: Zorg dat wij je foto kunnen vinden

Stel jullie hebben een prachtige foto gemaakt op de meest originele locatie, maar dan blijkt dat de jury hem nooit gezien heeft! Oeps, dat willen we natuurlijk voorkomen. Willen jullie er zeker van zijn dat de foto aankomt? Vergeet dan niet de hashtag #artcadia en de tag @artcadianl toe te voegen aan jullie post! Heb je geen Instagram? Mail de foto dan naar artcadia@knhm.nl.

Bonustip: print te bouwplaat nog een keer uit

Is jullie artcadiakameleon per ongeluk in vlammen opgegaan tijdens zijn reis naar een vulkaan? Of doorweekt teruggekomen van zijn boottochtje over de Stille Oceaan? Geen zorgen: je kunt de bouwplaat hier nog een keer downloaden en uitprinten.

                  

    Katalys

    Postadres 
    Postbus 33 
    6800 LE Arnhem
    Bezoekadres 
    Amsterdamseweg 13
    6814 CM Arnhem
    Contact
    E artcadia@arcadis.com
    T 026 44 55 146
    Routebeschrijving

    Partners

     

    Facebook

     

     

     
    Cookie-instellingen