Het probleem is dat er te weinig ruimte is voor de mensen. Ook een groot probleem is dat het afval vervoeren veel geld kost en ook veel werk. Ook kost het veel energie om zo'n groot gebouw te verwarmen.
Locatie
Plaats
Barneveld
School
Johannes Fontanus College
Deelnemers
Klas
Th2b
Groepsnaam
homeway
Groepsleden
Sven Aptroot, Manon Hartgers, Vincent Evers en Bram Dekker
Naam docent
mr. Twillert
Project
Thema
Gebouwen
Probleemstelling
Het probleem is dat er te weinig ruimte is voor de mensen. Ook een groot probleem is dat het afval vervoeren veel geld kost en ook veel werk. Ook kost het veel energie om zo'n groot gebouw te verwarmen.
Oplossing
Om die problemen optelossen hebben wij het volgende bedacht:
Een gebouw dat dient als viaduct. Het viaduct moet sowieso al komen en als we daar dan gelijk een huis van maakt heb je geen extra ruimte nodig.
We hebben een afvalsysteem gebouwd die door het hele gebouw gaat. Al het afval wordt opgezogen naar de centrale afvalberg. Zo heb je geen kosten meer voor het vervoeren en alles komt is gelijk weg.
We hebben op het gebouw windmolens geplaats omdat je hoe hoger hoe meer wind dus meer energie! We maken gebruik van de natuur hoe hij is! Er zijn dus niet meer kosten aan verbonden.
En als laatste een systeem dat poep scheid en het verbrand. Zo verwarmen we het gebouw. Je heb dan geen kosten meer voor energie. Want iedereen heeft poep en als je dat gebruikt maak je niet iets extra's wat dus geen extra geld zou kosten.