De Trats

26-11-2015
7 keer bekeken 0 reacties

- Er is te veel werkloosheid. - Uitlaatgassen vervuilen de atmosfeer. - Er rijden te veel mensen in auto's. - Mensen zijn niet genoeg in beweging.

Locatie

Plaats
Rotterdam

School
Melanchthon Schiebroek

Deelnemers

Klas
A2B

Groepsnaam
LAR

Groepsleden
Laura, Anna en Rik

Naam docent
mevr L. Schumacher

Project

Thema
Milieu en Ruimte

Probleemstelling
- Er is te veel werkloosheid. - Uitlaatgassen vervuilen de atmosfeer. - Er rijden te veel mensen in auto's. - Mensen zijn niet genoeg in beweging.

Oplossing
De Trats, de Trats is een samenvoegsel van een fiets en een tram. Het is eigenlijk een tram waar in het midden hometrainers staan en ervoor/erachter zitten passagiers. De passagiers moeten betalen om te reizen met de Trats. Met een deel van dat geld worden de fietsers betaald. De hometrainers wekken energie op als je trapt en daardoor komt de Trats vooruit. We hebben ook een logo bedacht voor de Trats. Die zie je op de Trats op de foto. Hij is in het echt 4 meter hoog, 2,5 meter breed en de lengte is 15 meter.

Afbeeldingen

Milieu en Ruimte

Reageren

X (voorheen Twitter)

Op de kaart

Een momentje...

Anti spam controle

We gebruiken CAPTCHA als controlemiddel om spam tegen te houden. Vink de checkbox aan om door te gaan. Mogelijk wordt er gevraagd om bepaalde afbeeldingen te selecteren.
 
Een momentje...

Katalys

Postadres 
Postbus 33 
6800 LE Arnhem
Bezoekadres 
Amsterdamseweg 13
6814 CM Arnhem
Contact
E artcadia@arcadis.com
T 026 44 55 146
Routebeschrijving

Partners

 

Facebook

 

 

 
Cookie-instellingen