De ideale stad

30-11-2017
15 keer bekeken

Wij hebben voor innovatie gekozen, in plaats van alleen maar één ding te verbeteren wilden we een hele stad verbeteren en dat hebben we ook gedaan! We vonden de 'Ideale Stad' uit.

Hallo iedereen!

 

Wij hebben voor innovatie gekozen, in plaats van alleen maar één ding te verbeteren wilden we een hele stad verbeteren en dat hebben we ook gedaan! We vonden de 'Ideale Stad' uit.

De Ideale Stad is een plaats waar alles beter is voor het milieu. Een stad waar bussen op water rijden, waar alleen maar elektrische auto's toegelaten zijn en nog veel meer.

Er is een centrale park met een gigantische centrale boom. Het is een stad waar normale daken niet bestaan. Daar in de plaats van zijn zonnepanelen en groene daken aanwezig.

Het kanaal waar de waterbussen op rijden zorgt voor een snelle en milieuvriendelijke vervoer.

Naast het winkelcentrum is er een ondergrondse parking met laders voor de elektrische auto's.

De kleurrijke  appartementsgebouwen zorgen ervoor dat meerdere mensen in de stad kunnen wonen zonder dat hun woonruimte beperkt wordt.

Naast de zonnepanelen op de daken willen we de stad ook nog op andere manier van milieuvriendelijke energie voorzien, daarvoor gebruiken we windmolens op zee.

We vonden het heel leuk om hieraan te werken en om aan Artcadia mee te mogen doen. We hopen ook dat jullie ons project leuk vinden!

 

Met vriendelijke groten,

Alle team-leden

Locatie

Plaats
Vilvoorde

School
Het Atheneum Vilvoorde

Deelnemers

Klas
2 Latijn A en 2 Moderne A

Groepsnaam
2 Latijn A en 2 Moderne A

Groepsleden
Emer, Nathan, Rayane, Jonas, Maria, Maureen, Yente, Siel, Roos, Delphine, Louka, Emilia

Naam docent
Bieke Vanhellemont

Project

Thema
Milieu en ruimte

Probleemstelling
Wij hebben voor innovatie gekozen, in plaats van alleen maar één ding te verbeteren wilden we een hele stad verbeteren en dat hebben we ook gedaan! We vonden de 'Ideale Stad' uit.

Oplossing
De Ideale Stad is een plaats waar alles beter is voor het milieu. Een stad waar bussen op water rijden, waar alleen maar elektrische auto's toegelaten zijn en nog veel meer. Er is een centrale park met een gigantische centrale boom. Het is een stad waar normale daken niet bestaan. Daar in de plaats van zijn zonnepanelen en groene daken aanwezig. Het kanaal waar de waterbussen op rijden zorgt voor een snelle en milieuvriendelijke vervoer. Naast het winkelcentrum is er een ondergrondse parking met laders voor de elektrische auto's. De kleurrijke appartementsgebouwen zorgen ervoor dat meerdere mensen in de stad kunnen wonen zonder dat hun woonruimte beperkt wordt. Naast de zonnepanelen op de daken willen we de stad ook nog op andere manier van milieuvriendelijke energie voorzien, daarvoor gebruiken we windmolens op zee. We vonden het heel leuk om hieraan te werken en om aan Artcadia mee te mogen doen. We hopen ook dat jullie ons project leuk vinden!

Afbeeldingen

De ideala stad

Milieu en ruimte

Stemmen

Een momentje...

X (voorheen Twitter)

Op de kaart

Een momentje...

Katalys

Postadres 
Postbus 33 
6800 LE Arnhem
Bezoekadres 
Amsterdamseweg 13
6814 CM Arnhem
Contact
E artcadia@arcadis.com
T 026 44 55 146
Routebeschrijving

Partners

 

Facebook

 

 

 
Cookie-instellingen