Living under

Seranie Buurman 04-12-2024
614 keer bekeken 0 reacties

Onze probleemstelling is dat er heel veel jongeren zijn die verwachten dat ze als ze zich hebben aangemeld op de lijst om een huis te krijgen, dat ze dan alsnog een paar jaar moeten wachten. Dat vinden wij erg omdat al die mensen op zichzelf gaan willen wonen dat niet kunnen.

Locatie

Plaats
Didam

School
Liemers College Didam

Deelnemers

Klas
D2E

Groepsnaam
Team gebouwen

Groepsleden
Anna, Defeny, Ella, Larieke, Lynn

Naam docent
S.Buurman

Project

Thema
Gebouwen

Probleemstelling
Onze probleemstelling is dat er heel veel jongeren zijn die verwachten dat ze als ze zich hebben aangemeld op de lijst om een huis te krijgen, dat ze dan alsnog een paar jaar moeten wachten. Dat vinden wij erg omdat al die mensen op zichzelf gaan willen wonen dat niet kunnen.

Oplossing
Dat vinden wij erg omdat al die mensen op zichzelf gaan willen wonen dat niet kunnen. Dus wij hebben bedacht dat als we het aantrekkelijker maken om onder de grond te gaan wonen dat mensen dat dan ook wel zullen gaan doen. En om het toch duurzaam te houden hebben wij wat bedacht namelijk: er zijn heel veel mensen in Nederland die zonnen panelen hebben en al die zonnen panelen wekken vooral in de zomer heel erg veel energie, die energie is teveel voor de huishoudens dus sturen de mensen die energie terug, maar omdat zo veel mensen die energie terugsturen kunnen de elektriciteitscentrales al die energie niet gemakkelijk kwijtraken en moeten de huishoudens dus veel betalen om de energie terug te sturen. Wij hebben daarom bedacht dat als we grote accu’s bouwen die energie lang kunnen vast houden we daar in de energie die er in de zomer teveel wordt opgewekt daarin kunnen opslaan om ons project in de winter en in de zomer van te kunnen voorzien met duurzame energie

Afbeeldingen

Gebouwen

X (voorheen Twitter)

Katalys

Postadres 
Postbus 33 
6800 LE Arnhem
Bezoekadres 
Amsterdamseweg 13
6814 CM Arnhem
Contact
E artcadia@arcadis.com
T 026 44 55 146
Routebeschrijving

Partners

 

Facebook

 

 

 
Cookie-instellingen